Przeskocz do treści

2018.05.02 – IV Wołowski Bieg Flagi Narodowej. Wyniki-online.

IV Wołowski Bieg Flagi Narodowej

Wyniki

Data: 02.05.2018

Dystans: 10km
Miejscowość: Wołów

Legenda:

MGW - Kategoria Mieszkańców Gminy Wołów
PSM - Kategoria Pracowników Służb Mundurowych (Policja, Straż Pożarna, Wojsko Polskie, Służba Więzienna, Leśnicy)

MceMKNrNazwisko ImięMiejscowośćKlubKat.Kat. DrużynowaMGWPSMWynik
11117SOBCZYK TomaszWrocławMKS Siechnice00:34:36
2255KOZŁOWICZ TomaszWielka LipaAthletics Team PrusicePOWER BOMB / 100:34:52
3318DMUCH JakubTrzebnicaxRunnersPOWER BOMB / 100:36:15
44157MARKOWSKI SebastianMiliczRunning Team MiliczM30/1POWER BOMB / 100:36:36
55104PRYSTASZ KrzysztofOławaOławska Grupa BiegowaM40/100:36:43
6612BORZYŃSKI MateuszWołówWołów BiegaM30/2Wołów Biega / 2MGW/100:36:47
7742JANISZEWSKI WiktorMiliczAthletisc Team PrusiceM40/2POWER BOMB / 1PSM/100:37:03
8880MICHALAK JakubWrocławMKS SiechniceM30/300:37:09
91162FICNER AnnaZłotoryjaPSM/200:38:20
109103POSŁUSZNY MariuszGłoskaAKB ESEMASM40/3AKB ESEMAS / 500:38:37
1110114SERAFIN PiotrWołówM40/4MGW/200:39:53
121114BULUK GrzegorzNamysłówM30/4PSM/300:39:54
1312137ZDZYMIERA PawełTrzebnicaM40/500:40:03
141329GIDEL WitoldBrzeg DolnyFOTOTRIO.PLM50/1DZiKi Brzeg Dolny / 400:40:14
1514100PORADA StanisławProszkówM40/6AKB ESEMAS / 500:40:42
161545JAWORSKI MateuszLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM30/5Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / 600:40:47
171654KOSIOR TomaszUrazM30/600:41:10
18281MINORCZYK KarinaSkokowaAthletics Team Prusice/140minut.plPOWER BOMB / 100:41:13
1917133TRZASKACZ TomaszTrzebnicaM40/700:41:17
20332GÓRNIAK-ANTKOWIAK AgnieszkaOborniki ŚląskieOborygeniOborygeni / 300:41:17
211861KUCHARSKI ArkadiuszBagno / Oborniki ŚląskieM30/700:41:18
221974MAŁEK KrzysztofWołówWołów BiegaM50/2Wołów Biega / 2MGW/300:41:31
232095PAWLAK TomaszPoznańM30/800:41:36
2421101POSACKI ZbigniewLubiążWołów BiegaM40/8Wołów Biega / 2MGW/400:42:28
2522122STRÓŻYŃSKI DanielWołów#GDYBYNIEJAREKM40/9MGW/500:42:31
262353KOCIOŁEK IreneuszBrzeg DolnyTMTeamM20/1DZiKi Brzeg Dolny / 400:42:33
272428GIBALSKI TomaszRościsławiceOborygeniM40/10Oborygeni / 3PSM/400:42:34
28254BANAŚ MichuWrocławBrakM20/2PSM/500:42:39
292699POLACKI KajetanWińskoAkademia Wojsk Lądowych we WrocławiuM20/3PSM/600:42:50
302776MAŃKA TomaszŻmigródPanM40/1100:42:57
3128107REJEK WiesławKrobiaM60/100:42:58
324152GODLEWSKA EwaWołówWołów BiegaK40/1Wołów Biega / 2MGW/600:43:09
3329116SIAGŁO StanisławWołówWołów BiegaM50/3MGW/700:43:10
34306BIELAWSKI JanŚcinawaSTART ŚCINAWAM50/400:43:10
35315BEKACZ StanisławWyszęciceSTART ŚCINAWAM50/500:43:11
3632142WŁODARCZYK WaldemarBrzeg DolnyWiktor TEAMM30/900:43:12
3733139ZIMNY TomaszBrzeg DolnyM30/10DZiKi Brzeg Dolny / 400:43:17
3834118SOCHA MarcinWołówM30/11MGW/800:43:23
3935166STANKIEWICZ ŁukaszLubin2G RUNM30/1200:43:25
403620DULIŃSKI AdamOborniki ŚląskieOborygeniM30/13Oborygeni / 3PSM/700:43:30
41379BŁAŻUTYCZ PawełCieszkówKS KROTOSZ KrotoszynM40/1200:43:44
4238151TARNACKI MateuszJaczowiceM20/4PSM/800:43:58
4339165DĄBROWSKI DanielLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM40/13Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / 600:44:10
4440135WASIŁEK GrzegorzWołówWołów BiegaM30/14Wołów Biega / 2MGW/900:44:18
454126GĄSIOROWSKI KrzysztofWrocławOIRP WrocławM20/500:44:24
46423BANACH ArturPolkowiceNSZZ \"Solidarność \" Volkswagen Motor Polska M40/1400:44:30
4743147TERLIKOWSKI ArkadiuszNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM40/1500:44:36
4844145BUDZIŃSKI KrzysztofOpoleStowarzyszenie Sportowe FeniksM50/600:44:42
495150WALIDUDA AnnaWierzbnikKotwica BrzegK30/1PSM/900:44:42
5045179FONAŁ TomaszLegnica1987M30/1500:44:49
514636HAJTKO PiotrDomaszkówWołów BiegaM30/16MGW/10PSM/1000:44:52
524743JAROCKI WojtekWołówM30/17MGW/11PSM/1100:45:21
5348161JĘDRYCZKOWSKI MichalKrobiaBiegaj z KrobiąM40/1600:45:40
544937HRYHORCIÓW SzymonWołówPOLICJA WOŁÓWM20/6POLICJA WOŁÓW / 7MGW/12PSM/1200:45:48
5550180HRUSZOWIEC PawełWołówM40/17MGW/1300:45:52
5651181PACZKOWSKI ŁukaszWołówOSP Krzydlina WielkaM30/18MGW/1400:45:58
5752123SYGUŁA SylwiuszWołówWołów BiegaM40/18MGW/1500:45:58
585367LECHKI TomaszWołówWołów BiegaM40/19Wołów Biega / 2MGW/16PSM/1300:46:44
595444JASINOWSKI WojciechWołówSam SobieM30/19MGW/1700:46:50
6055112RYCERZ ZbyszkoBrzeg DolnyFitStyle TeamM40/20POLICJA WOŁÓW / 7PSM/1400:46:51
615651KOBUSIŃSKI AndrzejBrzeg DolnyFitStyle TeamM50/700:46:52
625752KOBUSIŃSKI AdrianBrzeg DolnyFitStyle TeamM30/2000:46:52
635871MAJEWSKI ZbyszekKrobiaBiegaj z KrobiaM30/2100:47:03
646132TARGOWSKA JustynaWołówWołów BiegaK30/2Wołów Biega / 2MGW/1800:47:05
65591ANTONISZYN DariuszSzczytkowiceSzczytkowice w bieguM50/8PSM/1500:47:08
666038HRYHORCIÓW ZbigniewWołówPOLICJA WOŁÓWM50/9POLICJA WOŁÓW / 7MGW/19PSM/1600:47:13
676131GORDZIJEWSKI KonradWołówM20/7MGW/2000:47:16
6862176CZARNY PawełWołówAP GOOL WOŁÓWM40/21MGW/2100:47:19
697120STAJNIAK-STELIGA IzabelaWilczynOborygeniK40/2Oborygeni / 300:47:28
706390OSTROWSKI WiesławWołówOstryRUNM40/22MGW/2200:47:37
718105PUCHAŁA-PIETRUSZKA MałgorzataBrzeg DolnyWiktor TeamK30/3DZiKi Brzeg Dolny / 400:47:58
72991OZIOMEK MałgorzataLegnicaKB LEW LEGNICAK50/100:48:05
7364111RUNGO KarolWołówM20/8MGW/2300:48:19
746565LANGNER KrzysztofWrocławPro-Run WrocławM50/1000:48:28
7566115SERWATYŃSKI PrzemekWołówWołów BiegaM40/23Wołów Biega / 2MGW/2400:48:53
7667124SYGUŁA LeszekBrzeg DolnyM40/2400:48:58
7768144JANAS GrzegorzWołówM40/25MGW/2500:49:06
7869141ŻYGADŁO TadeuszWołówWołów BiegaM40/26Wołów Biega / 2MGW/2600:49:10
7970160WRÓBEL WojtekSzczytkowiceSzczytkowice w bieguM40/2700:49:11
807125FRYDECKI SlawomirŹródłaM50/11AKB ESEMAS / 500:49:12
8172146NOWOSAD ArturWołówM40/28MGW/2700:49:22
827348KANIECKI MaciejWołówOx. WołówM20/9Ox. Wołów / 8MGW/2800:49:23
8374167STADNICKI RobertLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM40/29Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / 600:49:32
847566LASZKIEWICZ JacekWołówWołów BiegaM50/12Wołów Biega / 2MGW/2900:49:43
857639HRYNIEWICZ TomaszWołówDREAMTEAMM30/22MGW/3000:49:48
861035GRYGIEL AgnieszkaWrocławPro-Run WrocławK40/300:49:59
877734GRYGIEL LeszekWrocławPro-Run WrocławM40/3000:50:00
8878149RYDZ LeszekBytnikM40/3100:50:09
897933GRABARCZYK JakubWrocławM20/1000:50:20
908015CHARUK GrzegorzWołówM30/23MGW/3100:50:24
9181158KAŁKA MarcinRawiczM30/2400:50:38
921196PENIOWICZ JustynaSułówRunning Team MiliczK30/4POWER BOMB / 100:51:16
9382110ROGALA PiotrWołówM30/25MGW/3200:51:23
9412102POSŁUSZNA AnnaGłoskaAKB ESEMASK40/4AKB ESEMAS / 500:51:28
958362KUCHCZYŃSKI KrzysztofLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM30/2600:51:42
9684143MANUIŁ RafałMoięciceOx. WołówM30/27Ox. Wołów / 8MGW/3300:51:48
978556KRAKOWIAK KrystianKrzydlina WielkaPOLICJA WOŁÓWM20/11POLICJA WOŁÓW / 7MGW/34PSM/1700:51:53
981340HRYNIEWICZ NataliaWołówK30/5MGW/3500:51:56
991487NAWROCKA SylwiaŻmigródMAMA NA PEŁEN ETATK40/500:51:57
1001527GIBALSKA MarzenaRościsławiceOborygeniK40/6Oborygeni / 300:51:57
1011682MITEK DorotaŻmigródK40/700:52:07
1028650KLEPACZEK DawidLubinDaleko Jeszcze ?!? TEAMM30/2800:52:12
1038747JÓŹWIK GrzegorzWołówWołów BiegaM40/32MGW/3600:52:12
1041758KRYŚ MonikaWołówWołów BiegaK40/8MGW/37PSM/1800:52:12
1051888NOGANOWICZ AgataDomaszczynPro-Run WrocławK40/900:52:16
1068821FEDOROWICZ DariuszGóraOSP NiechlówM30/29PSM/1900:52:26
10789159RABENDA DawidStęszówM30/30MGW/38PSM/2000:52:29
1081997PIETRASZEWSKA KarolinaTrzebnicaFORFITerK20/1POWER BOMB / 100:52:30
1099019DUDZIAK KarolWołówM20/12MGW/39PSM/2100:52:31
1109168LIS PawełBrzeg DolnyPCC Ultra RunnersM30/31DZiKi Brzeg Dolny / 400:52:39
11192154CZYŻOWICZ SzymonWołówOx. WołówM20/13Ox. Wołów / 8MGW/4000:52:40
1129349KASZTELANIEC ŁukaszWołówM30/32MGW/4100:52:45
11394153MACHOWSKI EdwardWolowWołów BiegaM70/1MGW/4200:52:46
1142024FRYDECKA ElzbietaZrodlaK50/2AKB ESEMAS / 500:52:49
11595129SZERSZEŃ DanielWołówPOLICJA WOŁÓWM40/33MGW/43PSM/2200:52:50
11696175ZIMNICKI MichałWołówDream team WołówM30/33MGW/4400:52:54
11721164DĄBROWSKA UrszulaLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaK40/10Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / 600:53:10
11897108REWAK PiotrWołówM20/14MGW/4500:53:57
11922140ZIÓŁKOWSKA ElżbietaWołów-K20/2POLICJA WOŁÓW / 7MGW/4600:54:13
12023178NASTAWSKA BogumiłaWałbrzychK40/1100:54:24
12198148KOLENDOWICZ BłażejWołówM20/15MGW/4700:54:34
12299174CISAK KrzysztofWołówOx. WołówM30/34Ox. Wołów / 8MGW/4800:54:38
12310092PALUCH WojciechPełczynWołów BiegaM40/34MGW/4900:54:53
124248BIŃCZYCKA BeataWołówK30/6MGW/5000:55:04
125101156ALEKSIEWICZ DanielWołówM30/35MGW/51PSM/2300:55:04
1261022BALA WitoldBychowo 10aKB SUKCES ŻMIGRÓDM60/200:55:06
127103168KRZESAK JanŻmigródKB SUKCES ŻMIGRÓDM70/200:55:06
12810489OLSZEWSKI KrzysztofWołów#GDYBYNIEJAREKM30/36MGW/5200:55:13
12910517DĄBROWSKI JerzyPolkowiceM60/300:55:19
13025134WASIŁEK BasiaWołówK30/7Ox. Wołów / 8MGW/5300:55:42
131267BIENIEK MagdalenaWołówK30/8MGW/5400:55:42
13210694PARYSEK ArkadiuszBrzeg DolnyM40/35MGW/5500:56:08
13327106PUDŁO KamilaOborniki ŚląskieOborygeniK30/9Oborygeni / 300:56:21
1342846JEZIORNA JoannaŻerkówekK30/1000:56:23
13510778MARCZAK PrzemysławMiliczRunning Team MiliczM30/3700:56:35
1362960KUCHARCZYK BeataWołówK30/11MGW/5600:56:53
1373085MŁYNIEC EwaŻmigródK30/1200:56:56
13831109RIEDEL ElwiraWołówK30/13MGW/5700:56:59
139108171ROMANOWSKI TomaszWarszawaM30/3800:57:02
140109173GIZINSKI StefanWolowWołów BiegaM70/3MGW/5800:57:02
14132128SZAŃCA MonikaWrocławPro-Run WrocławK30/1400:57:17
14211083MITEK AndrzejŻmigródM40/3600:58:03
14311157KROK KrzysztofMuszynaniezrzeszonyM50/1300:58:08
14411269LISIAK CezaryWołówM40/37MGW/5900:58:16
1453330GIDEL HalinaBrzeg DolnyFOTOTRIO.PLK50/300:58:33
1463423FLOREK-ZYGADLO IzabelaWołówWołów BiegaK30/15MGW/60PSM/2400:58:43
14735177JARUGA AniaWołówK50/4MGW/6100:58:44
148113170SZYMECKI SławomirWałyM40/38PSM/2500:58:45
149114136WOJDYLA MieczyslawWrocławtradycja i jakoscM50/14PSM/2600:58:46
15011563KUŚNIERZ RafałSławowiceM20/16Ox. Wołów / 8MGW/6200:59:13
1513679MIĄZEK AnnaLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaK30/1600:59:20
1523773MALEC KarolinaKomornikiK20/300:59:51
15311675MAŁKIEWICZ MaciejWołów#GDYBYNIEJAREKM40/39MGW/6301:01:37
15411713BRZEZIŃSKI PiotrWołówM20/17MGW/6401:02:02
155118127SYNOWIEC PiotrŻmigródKB SUKCES ŻMIGRÓDM20/18KB SUKCES ŻMIGRÓD / 901:02:15
1563884MITEK HannaŻmigródK20/401:02:15
1573993PAŁYS MagdalenaWołówK20/5MGW/6501:02:19
1584072MALARSKA JolantaBrzeg DolnyFitnessacjaK40/1201:03:23
1594110BOROWSKA KorneliaWołówK20/6Ox. Wołów / 8MGW/6601:04:22
16042121STASZCZYK KatarzynaWołowK20/7POLICJA WOŁÓW / 7MGW/6701:05:14
16143155MAŁEK DominikaWołówOx. WołówK20/8Ox. Wołów / 8MGW/6801:05:45
16244119SOKOŁOWSKA- SYGUŁA EwaBrzeg DolnyK30/1701:05:45
163119163ŚLEBODA RyszardWołówWołów BiegaM70/4MGW/6901:06:09
1644586NANYS AgnieszkaWołówK20/9Ox. Wołów / 8MGW/7001:06:21
165120172WODNICKI AdamMojęciceOx. WołówM20/19Ox. Wołów / 8MGW/7101:06:22
166121169BURKOWSKI StanisławŻmigródKS SUKCESM70/501:11:52
167122126SYNOWIEC AdamŻmigrodKB SUKCES ŻMIGRÓDM40/40KB SUKCES ŻMIGRÓD / 9PSM/2701:12:51
16846125SYNOWIEC MałgorzataŻmigrodKB SUKCES ŻMIGRÓDK40/13KB SUKCES ŻMIGRÓD / 901:12:51
1694722FESZ CHLEBOWSKA KrystynaWołówWołów BiegaK40/14MGW/7201:13:40
1704811BOROWSKA IwonaWołówWołów BiegaK30/18MGW/7301:13:40