Przeskocz do treści

2018.05.12 – VII Bieg Kwitnącej Jabłoni. Bieg główny. Wyniki-online.

VII Bieg Kwitnącej Jabłoni. Główny bieg.

Wyniki

Data: 12.05.2018

Dystans: 6,6km
Miejscowość: Łącko

MceMKNrNazwisko ImięMiejscowośćKlubWynik
11119Marek DariuszWieliczkaAlpinSport Team00:25:30
2245Faron RobertZalesieSalco Garmin Team00:25:43
33230Dudczak MichałRytroVisegrad Maraton Rytro00:26:42
44166Rosłoński GrzegorzSzymbarkGorlicka Grupa Biegowa00:27:05
5583Jaworski KrzysztofStary SączVisegrad Maraton Rytro00:28:18
66227Tokarczyk PiotrPrzysietnicaBrygada Beskidów00:28:23
77248Zborzeń Jarosław00:28:24
8858Gawron BogdanLimanowaBrygada Beskidów00:28:31
99245Damian Wojciech00:28:51
1010241Beniowski AndrzejZabrzeżVisegrad Maraton Rytro00:29:02
1111240Jaworski MarekStary SączVisegrad Maraton Rytro00:29:17
121255Gałdyn KamilSzaflaryGorący Potok00:29:23
131356Gąsior JakubZakopaneActivevents.pl00:29:38
1414216Wojnarowski PiotrWola-Kosnowa00:29:40
1515114Madziar WiktorZarzecze00:29:42
1616244Damian JanNowy Sącz00:30:03
1717153Piksa KonradŁącko00:30:14
18128Chryczyk KatarzynaKrakówKS AZS AWF Kraków00:30:25
1918203Wojnarowski MarekSzczerez00:30:48
2019234Żak KrystianWieliczka00:31:03
212247Kmieć KatarzynaPerła00:31:05
2220118Marecik GrzegorzLipnica Dolna00:31:28
2321100Kołek SzymonNowy Sącz00:31:42
242287Kania DamianMysłowice00:31:54
2523131Miś MieczysławStrzeszyceSTRZESZYCE00:32:03
2624243Kowalczyk Mariusz00:32:13
2725190Tomasiak MarekBarciceVisegrad Maraton Rytro00:32:31
2826105Krzczuk BenedyktTychy00:32:36
2927108Kurowski DanielNaszacowice00:32:39
3028134Moskal JarosławLimanowaKS Limanowa Forrest00:32:41
3129238Maurer JanZarzecze00:32:45
3230150Pawlik PiotrŁąckoBoruciarze00:32:53
3331199Wielosik MarcinKadczaVisegrad Maraton Rytro00:32:55
3432222Jasiurkowski SzymonŁącko00:33:01
353323Cabała TomaszPrzyszowaPRZYSZOWA00:33:02
3634189Tokarczyk MaciejKamienicaSam sobie klubem00:33:03
373589Karaś MichałNowy TargWPNT00:33:10
3836160Porzyc PiotrZawichost00:33:23
3937186Szpila ZbigniewNowy Sącz00:33:30
4038121Martuś JacekBobowaBOBOWSKA GRUPA BIEGOWA00:33:33
41318Brońćzyk AngelikaNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:33:39
4239185Szkaradek MariuszNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:33:39
4340191Trojan KarolNowy SączBosyWirus.pl00:33:42
444125Chlipała MarcinSzczawa00:34:32
4542236Mikołajczyk DominikSzczawa00:34:53
4643229Mucha EdwardLimanowaLimanowa-Forest00:34:57
474467Grzegórzek PiotrKoszyce Wielkie00:35:03
484559Giemzik BartłomiejSkawinatcheslav team00:35:04
494669Gumienny RafałKrakówKK00:35:06
5047138Nosek RafałKielce00:35:17
514822Cabała RafałPrzyszowaKrokus Przyszowa00:35:19
5249196Wasilewski PiotrGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:35:21
535082Jasiurkowski DanielŁąckoIGEKA Team00:35:23
5451221Twardowski DawidŁącko00:35:23
555212Bieniek MarcinKamienica00:35:36
5653246Majewski KrzysztofŁącko00:35:38
5754152Piguła DariuszZakopane-00:35:39
5855104Król KonradStary Sącz00:35:40
5956183Szewczyk RafałNowy SączKrav Maga Nowy Sącz00:35:49
604209Żelazny AgnieszkaGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:35:54
6157233Tokarczyk Paweł00:35:57
625899Kołek TomaszNowy Sącz00:36:11
6359106Kukliński ArkadiuszZbylitowska GóraZG Rejon00:36:15
6460206Zajchowski MarekModerówkaULKS Technik Trzcinica00:36:22
655235Majewska NataliaNowy Sącz00:36:23
6661148Pasiud AdrianCzerniec00:36:23
6762162Przybyłowicz ŁukaszMaciejowaGorlicka Grupa Biegowa00:36:26
686351Foryś WłodzimierzJasłoULKS Technik Trzcinica00:36:27
6964132Mordarski JacekNawojowaBiega bo lubie00:36:37
7065125Mikulski MateuszNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:36:40
71665Baran AndrzejJodłowaJodłowa00:36:57
726784Joniec JaroslawNowy Sacz00:37:02
7368188Tokarczyk KamilNowy Sącz00:37:08
7469115Majda MaciejNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:37:16
756224Jargiło KatarzynaTylmanowa00:37:37
7670187Szymański MichałNowy Sącz00:37:40
7771116Majkrzak ŁukaszŁącko00:38:05
7872133Mordarski TomaszGorlice#Gorlickielwy00:38:05
79771Guziak IrenaNowy Targ00:38:11
807343Duda JakubMostki00:38:23
8174200Wnęk MariuszŚwiniarsko00:38:29
8275173Śmieszek FranciszekLimanowaKS Limanowa Forrest00:38:31
8376147Papierski LeszekSpytkowiceAmbasador Festiwalu Biegowego w Krynicy00:38:31
8477242Musiał IreneuszGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:38:32
85841Drobniak WeronikaKraków00:38:33
8678111Łopuch RobertŁabowaRudy 10200:38:33
879146Panasenko AlinaKraków00:38:37
8879213Zygmunt MarcinGorliceGorlicki Klub Sportów Walki00:38:52
8910165Repelewicz NataliaNowy Sącz00:38:59
9080211Złocki ArkadiuszNowy Sącz00:39:04
918192Kisiński JarosławNowy SączComp Team / Novitus00:39:07
9282161Prymula StanisławKrościenko N/D00:39:07
938340Domarecki DanielMyślenice00:39:11
9411107Kurowska RenataWola PiskulinaŁącko Run00:39:14
9584154Piwowar PawełRytroParamedic00:39:17
9685197Wędrychowicz GrzegorzGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:39:28
978637Dalewski MichałNowy SączNewag00:39:42
988742Duda PrzemysławŁącko00:39:50
9988130Mirek KrzysztofStary Sącz00:39:57
10012145Pałuzewicz EwaNowy SączVisegrad Marato Rytro00:40:04
10113137Nazimek LiliannaNowy SączSuo tempore00:40:10
10289223Adamczyk JerzyŁącko00:40:11
10390103Krerowicz GrzegorzNowy Sacz00:40:33
1041439Dobek HalinaGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:40:36
10515201Wójcicka OlgaWęgrzynowo00:40:40
1069170Guśpiel RadosławKraków00:40:48
1071696Klisowska MagdalenaNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:40:52
1081715Bochenek MariaSkoczówFestiwal Biegowy w Krynicy00:41:00
10918226Tokarczyk MarzenaŁąckoŁąckorun00:41:20
11019228Dąbrowska DorotaNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:41:24
111203Baran PaulinaBębło00:41:24
11292124Mikołajczyk ŁukaszNowy SączKrav maga nowy Sącz00:41:28
11393232Bołoz MarcinRytro00:41:43
11494220Grzegorczyk PrzemysławŁącko00:41:50
1159549Florczyk RyszardBębło00:42:00
1162186Kania AgnieszkaMysłowice00:42:01
11796120Martus PawelBobowaBobowska grupa biegowa00:42:02
118229Basta IwonaSłowikowaVisegrad Maraton Rytro00:42:15
11997177Stachura KrzysztofNowy SączTurbO MorsY00:42:22
12098172Śmieszek ZbigniewLimanowaUltramaraton Limanowa00:42:30
12199205Wróbel TomaszŁowczówek00:42:54
12210016Bochenek JacekSkoczówFestiwal Biegowy w Krynicy00:43:10
1232391Kielur SylwiaKrościenko Nad DunajcemMALIKI00:43:33
12424158Polak BogusławaJawornik00:43:49
12510198Kocyła MaksymilianRudnik00:43:56
1262533Czepielik AnnaŁącko00:44:06
12726212Zygadło SabinaŁącko00:44:06
1282732Czepielik CelinaŁącko4F running team00:44:07
12910276Jankowski KamilKraków00:44:55
130103178Stanek MarcinWieliczka4F RUNNING TEAM00:45:06
131104239Winczowski MiłoszOlszanka00:45:12
13210548Fikas KrzysztofMyślenice00:45:14
13310621Bułat MarekKlęczany00:45:21
13410717Braś PawełKrakówKOMPLEX-BUD TEAM00:45:28
135108225Faron BartłomiejZalesie00:45:37
13610936Czyżykiewicz PiotrGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:45:40
13711088Kapliński KacperKrakówKK00:45:42
13828204Wróbel AgnieszkaŁowczówek00:45:49
1392927Chojnacka MonikaStronieKrokus Przyszowa00:46:02
140111136Napruszewski JacekKrakówdemolition runner club00:46:04
14130207Żak AgaKrakówbiegam by jeść ciastki00:46:36
14211238Długosz AndrzejRówneTurbO MorsY00:46:36
1433161Gizowska MonikaBrzeznaTurbO MorsY00:46:36
144328Basta GrażynaSłowikowaVisegrad Maraton Rytro00:46:38
14533215Cholewa JagodaUstrońSPTE CIESZYN00:47:03
14634217Cholewa JoannaUstrońKociarze00:47:03
1471134Baran StefanNowy SączVisegrad Marato Rytro00:47:10
14835182Szabla MarzenaKraków00:47:35
14936194Wąchała KatarzynaWola Kosnowa00:48:03
15037231Sawicka DorotaKraków00:48:14
15138184Szkaradek KingaNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:48:18
152114168Sarnik JakubNowy SączS.P nr 20 Nowy Sącz00:48:25
153397Basta PatrycjaKrakówŁącko Run00:48:27
154115167Sarnik KrzysztofNowy SączBiegam z synem.00:48:36
15540219Juszczak KatarzynaKielceLekkaatletyka dla każdego00:48:42
156116218Cholewa JarosławUstrońKociarze00:48:45
15711795Klimek PiotrNowy Sacz00:50:54
15841128Miłoś JustynaNowy Sącz00:52:49
159118102Kowalik DawidNowy Sącz00:52:50
16042179Strzępek MariolaWłosań00:53:58
16143180Strzępek AnetaWłosań00:54:04
16244237Wróblewska JoannaWarszawa00:55:20
1634597Kocyła MarzenaRudnik00:55:21